Klantenreacties

8.9 op basis van 483 reacties

“Via via hoorden wij van regiocontainer
Sterkepunten :

Via via hoorden wij van regiocontainer. Wij hebben 2 containers gehuurd en vonden het een prima prijs. Een dag van tevoren bellen en de volgende dag werd de container al geplaatst. Ik vind dat ze erg goed telefonisch bereikbaar zijn. Meteen krijg je een vriendelijke behulpzame medewerker aan de telefoon. Ook op mailtjes wordt vriendelijk snel en correct gereageerd. Wij zijn erg tevreden en als wij in de toekomst weer een container nodig hebben dan bestellen wij ze natuurlijk weer bij regiocontainer.

Jose Wonnink op 27-05-2011
“we waren erg tevreden met de snelheid vriendelijk
Sterkepunten :

we waren erg tevreden met de snelheid vriendelijkheid en service van regiocontainer. En ze zijn echt de goedkoopste. Bedankt.

Gunther Spekschoor op 27-05-2011
“Uitstekend geregeld allemaal wat niet kan wordt toch zo ver geregel d
Sterkepunten :

Uitstekend geregeld allemaal wat niet kan wordt toch zo ver geregel d

K.S. Soeratram op 27-05-2011
“Zeer goede service
Sterkepunten :

Zeer goede service. Perfect nakomen van afspraken. Een aanrader.

E Lamain op 27-05-2011
“de service was prima en ook de persoon die het kwa
Sterkepunten :

de service was prima en ook de persoon die het kwam brengen en ophalen was echt super bedankt en de volgende keer kom ik weer bij jullie. gr. montagebedrijf ap roelofsen

R.A. Roelofsen op 27-05-2011
“Prima service voor een normale prijs
Sterkepunten :

Prima service voor een normale prijs

S. van Heemst op 26-05-2011
“Met 1 belletje is alles geregeld van plaatsen betalen en ophalen
Sterkepunten :

Met 1 belletje is alles geregeld van plaatsen betalen en ophalen. Sneller en makkelijker kan niet. Wel zo handig tijdens onze grote verbouwing. Daarom gaan wij nog meer containers bestellen bij de RegioContainer.

Erika Fikkema op 26-05-2011
“Erg goed geregeld en men heeft ook direct alle gegevens bij de hand
Sterkepunten :

Erg goed geregeld en men heeft ook direct alle gegevens bij de hand. Zeer service gericht dus als je een container nodig hebt dan kun je deze hier wel bestellen. Als ik een rapportcijfer moet geven dan wordt het een 9

A van Lankveld op 26-05-2011
“Een 6m3 container telefonisch besteld en hierna sn
Sterkepunten :

Een 6m3 container telefonisch besteld en hierna snel en gemakkelijk met Ideal afgerekend. Goede service aan de telefoon. De container werd 1 dag later al geplaatst en nadat deze vol was netjes ook binnen 1 dag opgehaald. Perfect geregeld zo

A Weening op 26-05-2011
“Prima service
Sterkepunten :

Prima service. De container na vijven via internet besteld en de volgende ochtend al geplaatst op onze oprit. Netjes telefonisch op de hoogte gehouden van wijzigingen in de bestelling. Ook het verwijderen van de volle container is zeer vlot geregeld. Ik zal zeker derden enthousiast maken voor uw bedrijf.

E.C.A. Alberts-Vink op 26-05-2011

Vaste tarieven Vanaf 5,- euro per maand
Vaste tarieven All-in tarieven
Maandelijks opzegbaar Maandelijks opzegbaar
Maandelijks opzegbaar Binnen 5 werkdagen leverbaar
Snelle levering Gratis plaatsen in heel Nederland
Maandelijks opzegbaar Flexibele lediging van de container
 

Klanten over regio-rolcontainer.nl

8.8
Op basis van 7280 reacties

Bekijk alle reviews

“ ” Anoniem op 05-11-2024
“Heel fijn goede communicatie en snel” Anoniem op 25-10-2024
“goed geregeld” Jacob Boon op 25-10-2024
“Zeer goede service” Anoniem op 21-10-2024